Brno-Nový Lískovec

Úvod / Naši lidé / Brno-Nový Lískovec

2. Mgr. Hana Pospíšilová

vedoucí lékárník, radní městské části Brno

Již 23 let žiji v Brně – Novém Lískovci. Dětství jsem však prožila ve Zlínském kraji, v malém městečku Brumov-Bylnice v nádherných Bílých Karpatech. V Brně jsem pak vystudovala  střední i vysokou školu v oboru farmacie  a už jsem zde zůstala. Celý můj profesní život jsem lékárníkem, od roku 2009 na pozici vedoucí lékárny. Spousta z vás mě zná právě z lékárny v naší MČ. Na nějakou dobu jsem zde činnost přerušila díky narození dcery, nyní již plánuji návrat. Práce v lékárně mě vždy těšila, beru ji jako určité poslání a spokojení zákazníci byli vždy mým cílem.

V roce 2018 jsem poprvé kandidovala v komunálních volbách a následně se stala členem Rady MČ Nový Lískovec. Po celou dobu se věnuji oblasti zdravotní, sociální (zejména témata seniorů) a kultury. Jsem přesvědčená, že i sídliště si zaslouží žít společensky a komunitně.  A hlavně jsem nasbírala spoustu zkušeností, které jsem připravena zúročit v dalších letech. Tuto svou aktivitu vnímám podobně jako mé zaměstnání v lékárně, je službou lidem. A ve většině činností je  spolupráce přínosem, často nutná. Jsem proto ráda, že se nám povedla domluva již před volbami, že o naší dohodě SPOLU víte již nyní. A i když jsou naše názory občas na debaty, ve většině podstatných vizí se shodneme a chceme na tomto stavět. Promítli jsme to do programu, který se může zdát být všeobecný, ale pokud se všechno dle něj bude dařit, budeme se mít na sídlišti i ve staré zástavbě dobře. Chceme dosáhnout jakési komunikace s Vámi všemi, kdy společně budeme hledat to, co je pro všechny nejlepší. Já určitě chci prohlubovat práci pro spokojenost a příjemný život všech rodin a seniorů, jsou mi blízké otázky zdravotní, sociální, školství a kultura. Mám ale za sebou kolegy, kteří jsou  výteční v oblasti sportu či financí. Mým přáním je postupně posunovat realizaci stavby kaple v Novém Lískovci.

Něco o mně? Raději se někde potkejme  v terénu 😊. Jsem vdaná, mám fajn manžela a spolu tři děti. Starší syn a dcera jsou již dospělí vysokoškoláci, malá Amálka se chystá teprve do školky. A tak se ve volném čase se věnuji převážně rodině a přátelům.  Společně vyrážíme za turistikou i lyžujeme. Rádi zajdeme do divadla či na koncert a chvíle s dobrou knihou jsou pro mě odpočinkem.

6. Kateřina Andělová

trenér sportovních aktivit

„Mým cílem je všestranná kondiční příprava dětí a mládeže a zároveň neustálé zkvalitňování tréninkových metod.“

9. Prof. Mgr. Libor Jan, Ph.D

historik

Žijeme v krásné zemi, na Moravě, a proto musíme udržovat její tradice, folkór a být hrdí na svoji historii.

12. Bc. Daniel Koudelka

vedoucí obchodního útvaru

Vždy mi byla blízká ochrana přírody a krajiny, i proto je pro mě stav zeleně v Novém Lískovci jednou z priorit.

16. Doc. RNDr. Alena Žákovská, Ph.D.

vysokoškolský pedagog

Při všech povinnostech nesmíme zapomenout na kulturu a pohyb, a  v Novém Lískovci to jde a o to se budeme snažit.

18. Mgr. Jana Luňáková

lékárník

Jsem pracující maminka, která volný čas tráví s dětmi a v přírodě. Chtěla bych, aby bylo u nás pěkných míst pro rodiče a děti, co nejvíce.

Další kandidáti

8.Nováková Vladimíra PhDr.vrchní sestra Domov pro seniory Koniklecová
13.Hřebačková Kateřina Mgr.právník, pedagog
14.Frimmel Karel Mgr.pedagogický pracovník
15.Voborný Michal Mgr.podnikatel
17.Tlustošová Adélasociální pracovník
18.Mgr. Pavel Pospíšiltechnik BOZP
19.Talafant Jakubkurýr

Aktuality