S prázdninami na Riviéře se loučilo rekordních osm tisíc lidí

S prázdninami na Riviéře se loučilo rekordních osm tisíc lidí

O víkendu se na Riviéře konal druhý ročník velkolepého zakončení prázdnin. Akci pořádala městská společnost STAREZ – SPORT, a. s., která sportoviště provozuje. Pro diváky bylo připraveno spoustu kulturních i sportovních zážitků. Během nedělního dne na Riviéru dokonce zavítalo 8076 diváků.

„Mám radost, že akce je oblíbená a našlo si na ní cestu tolik lidí. V sobotu to bylo 6168 lidí a v neděli 8076, což je historicky nejvíc během jednoho dne.  S pořadateli se vždy snažíme, aby akce na Riviéře nabízely program pro celé rodiny. Pro město je důležité, aby rodiny měly v Brně dostatek příležitostí ke společným aktivitám a společně strávenému času. To se očividně daří, proto budeme podobné akce prosazovat i v příštím roce,“ uvedl první náměstek primátorky Petr Hladík.

Na Riviéře vystoupil herec a mim Michal Nesvadba, taneční skupina Magic Free Group, pop-rocková skupina So fine, tanečníci známí z televizního pořadu Stardance, kouzelník Ondřej Sládek, zpěvák Martin Harich a další. Pro děti i dospělé pak bylo připraveno spoustu doprovodných aktivit.