Brno-sever

Úvod / Brno-sever

Program pro Černá pole

Program pro Husovice

Program pro Lesnou

Program pro Soběšice

Kandidátní listina: KDU-ČSL
Poř. čísloPříjmení, jméno, titulyVěkNavrhující stranaPolitická příslušnostPovoláníBydliště
1Kolářová Miriam Mgr.34KDU-ČSLKDU-ČSLmístostarostka MČ Brno-severBrno-sever, Lesná
2Hladík Petr Mgr.34KDU-ČSLKDU-ČSL1. náměstek primátora statutárního města BrnaBrno-sever, Soběšice
3Tomáš Tomáš MUDr. Ph.D.50KDU-ČSLKDU-ČSLpřednosta klinikyBrno-sever, Černá Pole
4Škrášek Jan Mgr.27KDU-ČSLKDU-ČSLsoftwarový inženýrBrno-sever, Černá Pole
5Kselíková Marie Ing.35KDU-ČSLKDU-ČSLpodnikatelkaBrno-sever, Husovice
6Kummer Daniel Ing.45KDU-ČSLBEZPPstavební technikBrno-sever, Husovice
7Koubek Dan49KDU-ČSLBEZPPsportovní manažerBrno-sever, Lesná
8Kuklínek Jiří Ing.56KDU-ČSLKDU-ČSLstavební inženýrBrno-sever, Černá Pole
9Zezula Jakub Mgr.29KDU-ČSLKDU-ČSLtechnický specialistaBrno-sever, Soběšice
10Jelínková Irena43KDU-ČSLBEZPPfundraiserkaBrno-sever, Soběšice
11Trávníček Jiří prof. PhDr. M.A.58NKBEZPPvědecký pracovník, VŠ učitelBrno-sever, Lesná
12Voříšek Pavel DiS.37KDU-ČSLBEZPPpodnikatelBrno-sever, Lesná
13Gold Břetislav60KDU-ČSLKDU-ČSLpodnikatelBrno-sever, Lesná
14Zezulová Simona Mgr. et Mgr.27KDU-ČSLBEZPPkulturní referentkaBrno-sever, Soběšice
15Glogar Martin Mgr.38KDU-ČSLKDU-ČSLprogramový manažer MUNIBrno-sever, Husovice
16Sodomková Kateřina36KDU-ČSLBEZPPchůva, provozní MŠBrno-sever, Husovice
17Hofbauerová Kateřina MUDr.35KDU-ČSLKDU-ČSLvýzkumný pracovník, mateřská dovolenáBrno-sever, Husovice
18Kirkingová Regina Mgr.51KDU-ČSLKDU-ČSLsekretářkaBrno-sever, Černá Pole
19Goliášová Lenka MgA.37KDU-ČSLBEZPPučitelka, kurátorka výstav, rodičovská dovolenáBrno-sever, Lesná
20Leplt Dominik Mgr.32KDU-ČSLBEZPPpracovník v administrativěBrno-sever, Lesná
21Rychtářík Jan Ing. Bc.43KDU-ČSLBEZPPkonstruktérBrno-sever, Černá Pole
22Lerch Tomáš Mgr.35KDU-ČSLBEZPPfinanční poradceBrno-sever, Soběšice
23Mikulec František Ing.42KDU-ČSLBEZPPtechnikBrno-sever, Soběšice
24Svobodová Jitka42KDU-ČSLBEZPPkoordinátorka projektů rodinného centra MatátaBrno-sever, Husovice
25Faldík Jiří MUDr.26KDU-ČSLBEZPPlékařBrno-sever, Lesná
26Vaštová Petra49KDU-ČSLBEZPPreferentkaBrno-sever, Husovice
27Hanusek Dalibor Brian DiS.47KDU-ČSLKDU-ČSLučitelBrno-sever, Černá Pole
28Maxa Jiří doc. Ing. Mgr. Ph.D.52NKBEZPPvědecký pracovník, VŠ učitel, trvalý jáhenBrno-sever, Lesná
29Martinková Anna57KDU-ČSLBEZPPv domácnostiBrno-sever, Černá Pole
30Nováková Jitka Mgr. et Mgr.47KDU-ČSLBEZPPzástupkyně ředitele SŠBrno-sever, Lesná
31Štor Jiří56KDU-ČSLBEZPPprojektantBrno-sever, Lesná
32Poruba Zdeněk50KDU-ČSLKDU-ČSLobchodní zástupceBrno-sever, Černá Pole
33Kratochvílová Jaroslava57KDU-ČSLKDU-ČSLúředniceBrno-sever, Černá Pole
34Kummerová Monika21KDU-ČSLKDU-ČSLstudentka LF a PdF MUNIBrno-sever, Husovice
35Kselík Stanislav35KDU-ČSLKDU-ČSLživnostník elektroBrno-sever, Husovice